Zirve Pharma Ecza Deposu

Zirve Pharma Ltd.Şti. ilaç sektöründe başladığı faaliyetlerinde; YURT İÇİ VE DIŞI İLAÇ, KOZMETİK, MEDİKAL ve TIBBİ CİHAZ alanlarında uzman kadrosu ve kaliteli ürün yelpazesi ile sektöre öncülük yapmaya aday bir kurumdur. Kuruluşundan bu yana sürdürdüğü hızlı ve istikrarlı büyüme stratejisi Zirve Pharma Ltd.Şti.’nin ilaç sektöründe saygın ve güvenilir firmalar arasında yerini almasını sağlayacaktır. Kurumumuz; insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan, yaşam kalitelerini ve hasta sağlığını ön planda tutan, yenilikçi, sorumluluk ve misyon sahibi yapısı, bilgi, tecrübesi ve vizyoner ruhu ile çalışmalarına azimle devam etmektedir. Kurumumuz; kaliteli ürün ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği insana değer veren, güvenilir, hızlı, kaliteli projelerle başarı odaklı, girişimci yenilikçi ruhu ve sorumluluk bilinci ile yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

İHRACAT

İHRACAT İlaç ve tıbbi malzeme kategorisindeki tüm ürünlerin, ilgili bakanlık onayı doğrultusunda yurtdışına resmi ihracat beyannamesi ile satışı.

PARALEL İHRACAT

Yerli piyasada bulunmayan tüm sağlık ürünlerinin başka bir ülkeden tedarik edilerek doğrudan veya dolaylı yolla diğer bir ülkeye satışı.

RUHSATLANDIRMA

İç piyasada üretilen ürünün yurtdışında ruhsatlandırmasının yapılarak satışı.

İHALE KATILIM

Yurtdışı Sağlık Bakanlık ihaleleri ile ürün satışı.

Haberler & Duyurular

  • Sağlık Bakanlığından Kullan At Malzeme Soruşturması
    Sağlık Bakanlığından Kullan At Malzeme Soruşturması

    Tek kullanımlık olarak üretilen tıbbi malzeme ve cihazların, sterilizasyon işlemi uygulanmış olsa dahi bir başka hastada tekrar kullanılmasının, işlemin başarısını etkilemenin yanında enfeksiyona neden olma riski taşıdığı vurgulanadı

    Detay